Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga Rodzice!

 

 

Toczy się spór zbiorowy pomiędzy pracownikami oświaty reprezentowanymi przez oświatowe Związki Zawodowe  a pracodawcami, czego podstawę stanowi brak uzgodnień z Ministerstwem Edukacji Narodowej.

W związku z planowanym od dnia 8 kwietnia 2019r. (poniedziałek) Ogólnopolskim Strajkiem Pracowników Oświaty i w związku z przystąpieniem do akcji strajkowej naszych pracowników uprzejmie Państwa proszę o wyrozumiałość i w miarę możliwości zapewnienie opieki młodzieży i pozostawienie w domu podczas ewentualnego strajku.

Przystąpienie do strajku jest indywidualnym uprawnieniem każdego pracownika. W chwili obecnej nie jestem w stanie wskazać, ile faktycznie osób weźmie udział w strajku. Brak wymaganej liczby nauczycieli będzie miał znaczący wpływ na zapewnienie właściwej organizacji pracy szkoły.

 

W przypadku jakichkolwiek zmian będę Państwa na bieżąco informować.

 

 

 

Z wyrazami szacunku,

Ewa Warabida

Dyrektor Gimnazjum im. C. K. Norwida w Bielsku